קמטים, יופי ונראות

להיראות טוב בחברת השפע של ימינו זה לא תמיד פשוט. נשים רבות מבלות שעות בחדר הכושר או בריצה בפארקים וברחובות או לחלופין נאלצות להקריב את המאכלים האהובים עליהן ולעבור לדיאטה שפעמים רבות מהוות סוג של מלחמה יומיומית. לרבות מאיתנו ההתמודדות עם משקל הגוף היא כמו מלחמה שתמיד נמצאת שם ובחלק מהתקופות נוכחת יותר ובתקופות אחרות נוכחת פחות אך לעולם לא נעלמת. אחד הפתרונות שמציע עולם הניתוחים הקוסמטיים הוא ניתוח מתיחת בטן. מדובר בהליך מהיר ויחסית מדהים של שינוי הנראות החיצונית של המטופלת תוך מספר שעות באמצעות שאיבת שומן, הידוק שרירי הבטן והדיוק העור מחדש. אך מדובר בניתוח יקר יחסית המותיר צלקת משמעותית ונשים רבות תוהות האם השינוי יהיה באמת כל כך דרסטי ולמה הן יכולות לצפות בסופו? אחת ההמצאות שמסייעות לדמות את המצב שלאחר מתיחת בטן היא ג'ינס מיוחד המדמה מתיחת בטן: הג'ינס משטח את הבטן וגורמים לשומן הבטני להתחלק באופן שווה על הגוף. כך יוצא שבמקום גוש שומן אחד גדול ועגול במרכז הבטן, מכנסי הג'ינס מאפשרים לשומן להתפזר וגורמים לך להיראות שלוש מידות פחות ממה שאת באמת.
בצורה כזו תוכלי גם לבחון את ההתייחסות של הסביבה הקרובה לך לשינוי שעשית ולהבין האם המחיר של הניתוח הן הכלכלי, הנפשי והפיזי, יכול להשתלם בטווח הבינוני והארוך.

מדובר בג'ינסים זולים יחסית הנמצאים בחנויות כלבו פשוטות וגורמות לנשים שעושות בהם שימוש להתמכר לנראות ולגזרה. לאחר לבישת הג'ינס לאורך תקופה יהיה קשה לחזור לבגדים אחרים ולגזרה הרגילה מצד אחד אך מצד שני תיבנה מוטיבציה גבוהה יותר לשינוי אורח החיים ברמת הפעילות הגופנית או הדיאטה או לחלופין לעבור ניתוח מתיחת בטן.
את הג'ינס ניתן להשיג במגוון סגנונות וצבעים: שחור או לבן, בגזרה כזו או אחרת. החיסרון היחיד שיש בהם ונשים לעיתים מתחברות אליו פחות היא העובדה שלג'ינס מתיחות בטן אכן יש מותניים גבוהים יותר מבג'ינס רגילים ולכן יש להתאים להם חולצות מסוימות ויהיה קשה להכניס חולצה אל תוך הג'ינס אם זה הסגנון הלבוש המועדף עלייך. אך ללא המותניים הגבוהים הג'ינס לא יוכל לבצע את פיזור השומן וחיטוב הגזרה.