קמטים, יופי ונראות

טפטים הגיעו אי שם עם תחילת המנדט הבריטי בישראל, הם הגיעו כמעין עסקת חבילה יחד עם המנדט שבאותה תקופה לא מעט מדינות בריטיות ומדינת האי הבריטי בכלל, היו הטפטים אביזר "מאסט" כמעט בכל בית. כיום במשך ההיסטורית העיצוב של הבית הישראלי, הטפטים תפסו מקום של כבוד בעיקר אי שם עם קום המדינה, אך כיום עם המגוון הרחב שיש לטפטים להציע אנו רואים לא רק ביקוש הולך וגדל אלא גם מגוון עצום של טפטים ומדבקות קיר. אם בעבר הטפטים היו חלק מהדקורציה של הבית, בין אם זה מתבטא בפס קטנטן באזור השלוש תרבע של הקיר. כיום נוכל חללים שלמים מעוצבים סביב הטפטים ועם הטפטים. אך בשביל שתוכלו לבחור את הטפטים המושלמים, סידרנו לכם את חנויות הטפטים המובילות בישראל.

חנויות טפטים מובילות בישראל

טאפיס

חברת טאפיס ממוקמת בחיפה אך מבצעת גם לא מעט מכירות בצורה מקוונת, החל ממכירת טפטים ועד לקיחת הזמנות לביצוע עבודות. חברת טאפיס נותנת מענה ללא מעט לקוחות גם פרטים וגם עיסקיים, כאשר קיים מבחר עצום לשני סוגי הלקוחות, בין אם מדובר בחדר שינה לילדים ובין אם מדובר בחלל עבודה משותף. יחד עם הטפטים תוכלו למצוא מגוון פתרונות שונים לעיצוב הבית, החל מחיפויים, פרקטים, תמונות ממתכת ועוד. לטאפיס יש מענה עיצובי רחב ולכן היא נחשבת לבין החברות המובילות כיום בשוק הטפטים, היא ממוקמת בחיפה בכתובת מרקוני 10.

טאקי ארט

מבין החברות המעניינות בשוק ולה מגוון רחב של סוגי טפטים, החל מטפטים לרהיטים, דלתות, חדרי שינה לתינוקות וטפטים תלת מימד. אתם תוכלו למצוא לעצמכם גם מגוון רחב של טפטים בעיצוב אישי ומקורי משלכם. חברת טאקי ארט מתמחה בלא מעט סוגי מדבקות וטפטים ונותנת מענה עיצובי גם עבור רכבים וגם עבור קירות מראה למשל. כך שגם אם תחפשו שם רק טפטים, יש מצב שדווקא באתר הזה תוכלו למצוא סוגים שונים של מדבקות שאפילו לא חשבתם עליהם. החנות ממוקמת בתל אביב ברחוב נחום גולדמן 8.

Kirot

קירות הינה חברת הדפסה ועוסקת בלא מעט פתרונות עיצובים בדוגמת טפטים תלת מימד יוקרתיים, טפטים מוארים ועוד סוגים שונים של טפטים אשר יכולים להשתלב במגוון חללים שונים. החברה כבר קיימת מעל לעשור ומתקדמת בתחום העיצוב, אך שמה לעצמה מטרה לתת לדיירי הבית את היכולת לשקף את האישיות שלהם דרך העיצוב שלו. בעזרת מיומנות העיצוב והגרפיקה של החברה, היא מאפשרת מגוון רחב של טפטים זמינים עם חומרי גלם איכותים.
אבל לחנות טפטים הבאמת הכי טובה ליחצו כאן – https://g.page/r/CawZmCVPy3kVEAE