קמטים, יופי ונראות

מרבית המאמרים עוסקים בטיפול בקמטים ואיך ניתן למנוע או להעלים אותם והיום הייתי רוצה לדבר על קבלת הקמטים ועל היתרונות שבהם. אולי זה נשמע שונה ומוזר ולא רגיל אך כולנו מכירים את המשפט – אם אתה לא יכול להילחם בהם אז הצטרף אליהם… חשוב להמשיך להתמודד עם הקמטים אך במקביל לקבל אותם באהבה.
תחשבי על זה כך – אם זכית לראות קמטים על פנייך אז את מבורכת. פשוט תחשבי על האלטרנטיבה – כדי לא לראות קמטים אז היית צריכה למות ומוות הוא כנראה פחות נעים מקמטים. אז אם את חיה עם קמטים זכית!
יתרון נוסף הוא שככל שהפנים שלך מקומטות יותר, כך הוא נעשה רך יותר. הבן שלי בן ה11 אוהב לגעת בפרצוף שלי ותמיד אומר שזה כל כך רך ונעים. אז אם תמיד רצית עור רך ונעים שכולם אוהבים ללטף אז קמטים ללא ספק יסיעו בזה. יש נשים שהעור שלהן היה רך גם קודם אבל לאלו מאיתנו שפחות זהו יתרון עצום.
קמטים הם ידע. – ככל שיש לכם יותר קמטים סימן שצברתם יותר ידע, אתה פשוט יודעים דברים שאנשים צעירים לא יודעים. חייתם מספיק כדי להשיג קמטים כלומר חייתם מספיק כדי לצבור ידע וניסיון. אם יש לכם קמטי צחוק אז סימן שהרווחתם אותם – צחקתם המון במהלך החיים ולכן זכית בהם, היו לך חיים משמחים. אם יש לך קמטים בזרועות אז זכית להנות משנים רבות של חשיפה לשמש ולשמיים כחולים.

נעורים

קמטים נותנים לכם אופי, אתם כבר דמויות זקנות שיכולות לא להתחשב כל כך בסביבה הקרובה שלכם ולעשות ככל העולה על רוחכם. אתם בוודאי גם חמודים, מקסימים, חכמים וראויים לכבוד ואת כל זה מייצגים הקמטים. אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות מטופשים למרות שאתם זוכירם מהי מציאות ללא סלולרי או אינטרנט, ללא קורונה או גלובליזציה. קמטים גם יכולים להשיג לכם הטבות – אתם נראים זקנים וזקנם הם חמודים, במובן מסוים כמו ילדים קטנים. זקנים אינם מאיימים על אף אחד ויכולים לבקש עזרה בלי גאווה ובלי לאיים. מי מאיתנו לא עצר לעזור לאישה זקנה לחצות את הכביש או לתלות תמונה בביתה, להעלות סלי קניות לדירתה או פשוט לשאול לשלומה.