קמטים, יופי ונראות

מבין מגוון של כלים פיננסים להשקעה השקעה בנדל"ן נחשבת למסורתית ביותר ובשנים האחרונות היא גם הופכת לחוצת גבולות ונעשית לא רק במדינת ישראל אלא גם במדינות שונות ברחבי אירופה וארצות הברית. וכיום אל ההשקעה הנדלנית מצטרפים גם קרנות השקעה שונות, המשווקות דרך חברות ישראליות ובינלאומיות כאחד ובהן תוכלו למצוא מגוון אפיקי השקעה נדלנית, במחירים שפויים ותשואות נאות. סוג השקעות אלו שונה בתכלית מהשקעה ישירה בנדלן, ולרוב מנוהלות על ידי חברות שונות עם עבר וניסיון מוכח בעולם הנדלן והשקעות בכלל. קרנות אלו מציעות עבורכם השקעה חכמה בבנייני מגורים, מסחר ואפילו בתי מלון במדינות שונות וגם בישראל אבל נטול כאבי ראש. 

מה חשוב לדעת לפני השקעה בקרנות נדלן

על מנת שתוכלו להגיע מעט יותר מוכנים אל מול החברה שבה תרצו להשקיע, ישנם כמה פרמטרים שעליכם לשאול או לבדוק בעצמכם על מנת לקבל תמונה מלאה בכל הקשור להתנהלות הקרן. השאלה הראשונה היא בחינת היזמים או מנהלי הקרן, מה הם הכלים הפיננסים של קרן השקעות נדל"ן בחו"ל? האם היא החברה שבחרתם הינה בת של אחת מחברות הביטוח ולה בטחונות כספיים אשר יעזרו לה להתנהל בצורה מושכלת ויעילה עבור ההשקעה שלכם? באילו מקומות משקיעה הקרן? האם ישנו פיזור נכון של כספי המשקיעים על מנת להימנע מהפסדים לא רצויים? יחד עם אלו חשוב מאוד לוודא גם כי לחברה יש אכן ניסיון מוכח בניהול קרנות השקעה בנדלן, במיוחד כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן בחול. 

סוגי קרנות להשקעה בחול

קרן ריט

אחת מהקרנות הוותיקות בהשקעה בנדלן מניב בעיקר בארצות הברית ובעוד מדינות שונות ברחבי העולם, בעלת נכסים בהיקף של כ 550 אלף מטר ושווי אחזקות החברה עומד על כ 5.5 מיליארד שקלים! הקרן מאגדת קבוצה רחבה של משקיעים, בעזרתם מצליחה הקרן לנהל נכסים מניבים ולדאוג להכנסה גם עבור משקיעים "קטנים". את ההשקעה שלכם בקרן "ריט" תוכלו לנהל מהאפליקציה שהושקה לא מזמן או דרך אתר האינטרנט של החברה, בצורה קלה ונינוחה. 

Profimex 

החברה מונה כיום מעל לכ2000 משקיעים שונים רק בישראל והיא מתמחה בניהול נדלן בארץ ובחול, והיא הוקמה בסוף שנות השבעים על ידי הלה רוזנהיים, ואלחנן רוזנהיים. החברה מורכבת מאנשי מקצוע עתירי ניסיון בניהול קרנות נאמנות וקרנות נדלן ושווי ההשקעות של החברה מוערך כיום ב50 מילארד דולר.